Продовження Додатку 2 Перелік питань до конкурсного відбору вакатних посад

Дата: 29.11.2019 12:03

Питання з урахуванням специфіки функціональних повноважень

головного спеціаліста  відділу освіти Борзнянської ради

1. Основні положення Закону України “Про освіту” (ст.ст.6,8,14,15,29).
  2. Закон України “Про загальну середню освіту” (ст.ст.4,5,9,12).
  3. Закон України “Про дошкільну освіту” (ст.ст. 2, 4-7).
  4. Закон України “Про позашкільну освіту” (ст.ст.4,8).
  5. Повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі загальної середньої освіти (закон України “Про загальну середню освіту” ст.37).
  6. Державна політика у сфері дошкільної освіти (Закон України “Про дошкільну освіту” ст.ст.2,3).
  7. Завдання дошкільної освіти (Закон України “Про дошкільну освіту” (ст.ст.4,5,7).
  8. Основні завдання позашкільної освіти (Закон України “Про позашкільну освіту” ст.ст. 3,8).
  9. Основні засади державної політики у сфері позашкільної освіти (Закон України “Про позашкільну освіту” ст.ст. 9,10).
  10.  Типи закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти (Про загальну середню освіту” ст.9).
  11. Термін навчання. ( Закон України «Про загальну середню освіту” ст.12).
  12. Типи загальноосвітніх навчальних закладів (Положення про загальноосвітній навчальний заклад) .
  13. Навчальний рік та режим роботи закладу загальної середньої освіти. (Закон України «Про загальну середню освіту” ст.16).
  14. Педагогічні працівники (Закон України «Про загальну середню освіту” ст.24).

Основні завдання органів управління системою загальної середньої освіти(Закон України «Про загальну середню освіту” ст.36).

Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

роботи на посаді  начальника відділу  культури,сім'ї, молоді спортута туризму.

1.Права громадян у сфері фізичної культури і спорту (Закон України «Про спорт і фізичну культуру» ст.3)

2. Спортивні клуби (Закон України «Про спорт і фізичну культуру» ст.9)

4.Спортивні федерації(Закон України «Про спорт і фізичну культуру» ст.20)

5.Фізична культура у сфері освіти (Закон України «Про спорт і фізичну культуру» ст.26)