Привітання з нагоди Дня працівників прокуратури

Дата: 29.11.2019 16:57

Шановні працівники прокуратури!

Виконавчий комітет Борзнянської міської ради щиро вітає Вас з професійним святом!

Діяльність органів прокуратури спрямована на постійний та всебічний нагляд за додержанням та застосуванням законів. Такий нагляд в свою чергу сприяє захисту громадян, їх законних прав та інтересів, забезпечує чітку робот державного механізму, органів виконавчої влади. У своїй діяльності вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя. А це вимагає великого професіоналізму, компетентності, витримки та високого почуття відповідальності.

Прийміть щирі слова вдячності за Вашу святу місію – допомагати людям.

Тож бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного джерела життєвої наснаги, миру, злагоди, достатку, родинного затишку Вашим сім'ям, а в роботі – успіхів, професійних здобутків!

Нехай Ваші мрії втілюються в реальність, а мета – в досягнення!

Міський голова                                                        Анатолій КОЙДА