Засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради!

Дата: 17.01.2020 15:35

20 січня 2020 року відбудеться засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про звернення до Борзнянської райдержадміністрації щодо погашення кредиторської заборгованості за2019 рік в бюджетних установах, які будуть передані в комунальну власність Борзнянської міської ради.

2. Про надання дозволу на розроблення проектної документації на «Реконструкцію діючого водозабору в м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області», розробник ФОП Андрій Котельчук.

3. Про надання дозволу на розроблення проектної документації на «Капітальний ремонт адмінбудівлі школи ім. Х.Алчевської м. Борзна Борзнянського району Чернігівської області», розробник ФОП Андрій Котельчук.

4. Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти «Світлячок», «Світанок», «Теремок».

5. Про надання в оренду одного блоку семи блочного гаража, що знаходиться за адресою: м. Борзна, вул. Г. Барвінок, 7 для зберігання 2 легкових автомобілів, що перебувають на балансі РДА.

6. Про надання матеріальної допомоги на поховання.

7. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Мала Загорівка, згідно акта обстеження.

8. Про розгляд заяв громадян.

9. Інші питання.