Скоро споживачі почнуть передавати показання лічильників. Лінії контакт-центру в цей час перевантажуються і додзвонитись складно. Тому можна подзвонити раз

Дата: 31.03.2020 09:15

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому під час карантину – аби, наприклад, передати показання лічильників, в АТ «Чернігівгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на 104.ua.  Тепер, щоб скористатися ними, достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру (0462) 61-62-04, 067 65-64-104, і  особистий кабінет буде створений автоматично.
«Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію. Споживачі природного газу можуть використовувати онлайн-сервіси, щоб не наражати себе на небезпеку», - говорить керівник клієнтського сервісу АТ «Чернігівгаз» Дмитро Лахтіонов.
Для автоматичної реєстрації особистого кабінету на сайті 104.ua потрібно зателефонувати зі смартфону до контакт-центру і назвати свій особовий рахунок. Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон в смс, а логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в смс, а на сайті ввести ці логін і пароль.
За допомогою онлайн-сервісів можна:

• Гарантовано передати показання лічильника
  • Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку
  • Першими завантажити рахунки
  • Відстежувати власне споживання та витрати.

Зараз в області особистий кабінет мають понад 107 тисяч абонентів.