Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту інформує:

Дата: 21.04.2020 16:53

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps. Посилання на карту −https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv/
Створення карти допомоги стало можливим завдяки Громадській організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, який координує роботу в нашій області у напрямку протидії торгівлі людьми, зокрема встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Цей електронний довідник покращив доступ до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
На карті допомоги можна швидко знайти контакти Закладів соціальної допомоги, Центрів безоплатної правової допомоги, Громадських організацій тощо, які можуть скоординувати та/або надати консультації у напрямку протидії торгівлі людьми.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної державної адміністрації