Запобігання коронавірусу у період поминальних днів

Дата: 24.04.2020 08:03

Шановні громадяни!

Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, виходячи з дому, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, рукавички, використовувати засоби дезінфекції, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Це значно зменшить ризик зараження вірусом.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією зараженню та поширенню коронавірусної інфекції!

Також інформуємо, що відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у період поминальних днів всі кладовища держави будуть закриті, а їх відвідування - категорично заборонено, окрім випадків пов’язаних з організацією та проведенням поховань. Пам'ятайте, відповідальність — рятує життя!

Головний інспектор Борзнянського РС

УДСНС України у Чернігівській області                         Олександр ФІЛОНЕНКО