Скликання позачергової 8 сесії 7 скликання

Дата: 08.05.2020 12:42

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову 8 сесію міської ради 7 скликання 14 травня 2020 року о 10:00 годині в залі засідань у приміщенні колишнього управління сільського господарства за адресою: м.Борзна, вул. Ганни Барвінок, 7.

08 позачергової сесії Борзнянської міської ради 7 скликання, 14.05.2020 року

1. Звіт про виконання міського бюджету за 1квартал 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 року «Про міський бюджет на 2020 рік».

3. Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.

4. Про покладання обов’язків старости.

5. Про початок реорганізації Шаповалівської сільської ради, шляхом приєднання до Борзнянської міської ради Чернігівської області.

6. Про внесення змін до складу виконавчого комітету ради.

7. Про утворення Шаповалівського старостинського округу Борзнянської міської ради.

8. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

9. Про внесення змін у структуру виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

10. Про покладання обов’язків реєстрації/зняття з реєстрації.

11. Про виготовлення печатки Шаповалівсько старостинського округу Борзнянської міської ради.

12. Розгляд заяви Лободи Г.М. від 12.10.2017 року про надання земельної ділянки площею 0,6539 га в м. Борзна.

13. Про створення служби у справах дітей Борзнянської міської ради.

14. Про внесення змін у структуру Борзнянської міської ради.

15. Надання матеріальної допомоги на лікування.

16. Про оплату за електроенергію.

17. Земельні питання.

18. Про безоплатну передачу будівлі зубопротезного кабінету Борзнянської ЦРЛ в комунальну власність Борзнянської міської ради.

19. Затвердження розпорядження №78 від 27.03.2020 року по придбанню квартири, передача її в оперативне управління КП «Борзнажитлосервіс», з обов’язковим включенням до числа службових, у відповідності до вимог чинного законодавства.

20. Про затвердження розпоряджень про безоплатну передачу комунального майна міської ради на баланси:

КП «Борзна-Комунальник»,

Відділу освіти,

Відділу культури, сім ї, молоді та спорту,

КП «Борзна-спорт»,

Борзнянського міського трудового архіву,

Центру надання соціальних послуг.

21. Про повторне звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови ОДА та ін. щодо збереження роботи Борзнянського водного управління осушувальних систем.

22. Інші питання.

Міський голова                                                                                                             Анатолій КОЙДА