Вітання міського голови з Днем Перемоги

Дата: 08.05.2020 16:13

Ветерани, шановні земляки!

Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.

Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

Від імені виконавчого комітету Борзнянської міської  ради та від себе особисто, сердечно вітаю ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів територіальної громади з великим і світлим святом Перемоги!

Бажаю Вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

Міський голова                                       Анатолій КОЙДА