Борзнянська об'єднана територіальна громада

Привітання міського голови з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 12:43

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Cаме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.
Ми повинні всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість кожної дитини, відповідати за те, щоб у дітей нашого району було щасливе дитинство. Тому турбота про малечу, захист їхніх прав – це один із найголовніших наших обов’язків.
Бажаємо вам, дорогі діти, та вашим батькам міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай наших маленьких громадян оточують доброта і розуміння, а їхні мрії і задуми завжди збуваються!
Добра вам, мирного неба над головою та успіхів у всіх починаннях.

Міський голова Анатолій КОЙДА