Пожежа в Прачах

Дата: 17.06.2020 15:40

14 червня 2020 року, о 20 годині 05 хвилин на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення про те, що в приватному господарстві в с. Прачі, Борзнянського району виникла пожежа літньої кухні.

На місце пожежі було направлено 1 відділення 24 Державної пожежно-рятувальної частини та підрозділ добровільної пожежної охорони з Ядут.

О 20 год. 30 хвилин пожежу було локалізовано та о 21 год. 05 хвилин остаточно ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття та покрівлю на площі 15 м2 та знищено стіни на площі 30 м2. Пошкоджено домашнє майно.

Під час пожежі дружина господара, 1990 р.н. та її дворічний син отримали опіки обличчя, верхніх та нижніх кінцівок 1-2 ступенів.

Зі слів матері вдалося встановити, що на момент виникнення пожежі 3 синів знаходилось в літній кухні. Дочка в цей час була на вулиці. Найменший син був на  руках у матері, коли вона зайшла з ним до літньої веранди вирвало вентиль газового балону. Жінка повернулася до літньої кухні та евакуювалась з дітьми через вікно.

Ймовірною причиною пожежі стало – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів.

Олександр ФІЛОНЕНКО, головний інспектор
Борзнянського РС УДСНС України у Чернігівській області