Вітання міського голови з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2020 14:39

21 червня  ми відзначаємо День медичного працівника. Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У цей надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Бажаю не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей.

З повагою,

міський голова                                          Фото без опису                                                                                                Анатолій КОЙДА