Продовжується робота по створенню Молодіжної ради при Борзнянській міській раді

Дата: 07.08.2020 09:16

15 липня 2020 року рішенням виконавчого комітету Борзнянської міської ради створено Молодіжну раду та затверджено відповідне положення.
Наступним кроком є проведення установчих зборів, на яких буде обрано склад ради. Для забезпечення організаційно-аналітичних заходів з підготовки та проведення установчих зборів сьогодні, 6 серпня, рішенням виконкому Борзнянської міської ради утворено ініціативну групу, до складу якої увійшли:

- Таран Олена Сергіївна, головний спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради;
- Полоз Оксана Анатоліївна, фахівець центру надання соціальних послуг Борзнянської міської ради;
- Леусова Юлія Миколаївна, директор Публічної бібліотеки Борзнянської міської ради;
- Блоха Юрій Анатолійович, депутат Борзнянської міської ради;
- Мостепан Раїса Миколаївна, депутат Борзнянської міської ради;
- Черненко Оксана Михайлівна, директор Борзнянського будинку дитячої та юнацької творчості;
- Гриненко Марина Олегівна, старший кореспондент редакції районної газети «Вісті Борзнянщини»;
- Лозицька Юлія Володимирівна, педагог-організатор Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської;
- Шостак Руслан Сергійович, член ГО «Борзнянська районна спілка учасників АТО»;
- Бобров Олег Петрович, в.о. директора редакції районного радіомовлення.
Ініціативна група повинна підготувати та оприлюднити повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. Також вона здійснюватиме прийом заяв та відповідних документів претендентів до складу Молодіжної ради.