Привітання з Днем будівельника

Дата: 09.08.2020 09:51

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Бути будівельником означає бути творцем: завдяки Вашій праці кращими та ошатнішими стають рідні вулиці і площі. Адже Ваше покликання – дарувати людям затишок та комфорт.

Ваша діяльність – внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються та відновлюються об’єкти освіти, охорони здоров’я, спортивні споруди, храми, пам’ятки історії й культури.

Переконий, що Ви й надалі будете високо тримати марку, вдосконалюватимете професійну майстерність, радуватимете людей сучасними проектами. Попереду у нас велика робота.

Бажаю Вам, шановні будівельники, невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе Вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Анатолій КОЙДА