Розпочато прийом заяв на членство у Молодіжній раді

Дата: 25.08.2020 08:45

Сьогодні у відділі культури, сім'ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради провели перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді.

Головою ініціативної групи вибрали Черненко Оксану Михайлівну - директора Борзнянського будинку дитячої та юнацької творчості, секретарем - Лозицьку Юлію Володимирівну - педагога-організатора Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Х.Алчевської.

Ініціативна група затвердила дату, час та порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. Установчі збори вирішено провести 8 жовтня 2020 р. на 10.00 год.

Членом Молодіжної ради може стати активна, енергійна, ініціативна молодь віком від 14 до 35 років, яка проживає на території Борзнянської ОТГ. Для цього потрібно заповнити заявку за посиланням.

і надіслати її на електронну адресу: tarols@ukr.net.

Прийом заявок припиняється за 3 дні до проведення установчих зборів. Склад Молодіжної ради буде обрано шляхом голосування на установчих зборах.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо реалізувати всі плани, спрямовані на розвиток нашої Борзнянської громади!

* Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років.