Привітання з Днем учителя

Дата: 05.10.2020 16:18

Шановні педагоги, дорогі вчителі!

От і настало ваше святоДень вчителя! Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну подяку вам. Спасибі за те, що сієте в душах наших дітей зерна мудрості і доброти. Ми довіряємо вам найдорогоцінніше, що у нас єнаших дітей. Ви ведете наші чада крізь нетрі невпізнаного і незнайомого. На цьому шляху ви вчите наших дітей добру і справедливості, допомагаєте їм подолати перешкоди і труднощі, оберігаєте від помилок, дбаєте про дітей і просто їх любитеМи від усього серця вітаємо вас з вашим професійним днем! Бажаємо в першу чергу терпіння і мудрості, міцного здоровя та великих творчих успіхів! Нехай цінує вас керівництво, поважають колеги, розуміють учні і дуже люблять рідні та близькі люди!

З повагою,

міський голова                                                                                                                           Анатолій КОЙДА