Борзнянська об'єднана територіальна громада

Податковою службою утворено територіальні органи як її відокремлені підрозділи

Дата: 07.10.2020 08:36

Пресслужба ДПС України повідомляє, що відповідний наказ підписано Головою ДПС Олексієм Любченком та погоджено Міністром фінансів України Сергієм Марченком.
«Забезпечення функціонування ДПС у форматі єдиної юридичної особи є­ однією з пріоритетних задач, визначених для ДПС низкою рішень Уряду та структурним маяком Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ. Тому утворення територіальних органів за новим принципом є важливим кроком у виконанні цього завдання», - зазначив Голова ДПС Олексій Любченко.
Надалі Державна податкова служба буде функціонувати як єдина юридична особа, що складається з центрального апарату та територіальних органів, утворених як її відокремлені підрозділи (без статусу юридичних осіб).
Такі зміни сприятимуть:

• посиленню інституційної спроможності ДПС,
  • уникненню дублювання функцій і процедур в ДПС,
  • забезпеченню відкритості та прозорості діяльності Служби,
  • мінімізації корупції,
  • покращенню надання послуг платникам податків.

До кінця року будуть реалізовані заключні кроки щодо забезпечення функціонування ДПС як єдиної юридичної особи.

Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області