Обрано склад Молодіжної ради

Дата: 21.10.2020 12:23

20 жовтня 2020 року відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді.

Такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в громаді, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.

До ініціативної групи надійшло 13 заяв від жителів громади віком 14-35 років, які виявили бажання стати членами Молодіжної ради. Вивчивши анкети кандидатів, ініціативна група вирішила прийняти всіх заявників до складу Молодіжної ради. Серед них - учні, студенти, працююча молодь - активні, креативні та небайдужі, а саме:

• Храпач Марія
  • Чичкан Оксана
  • Варава Діана
  • Миргородська Ірина
  • Черненко Михайло
  • Добрусь Анна
  • Шевченко Анастасія
  • Сіра Вікторія
  • Коваленко Богдан
  • Половецька Ярослава
  • Кеда Олена
  • Шостак Руслан
  • Федоренко Надія

Також сьогодні відбулось перше засідання Молодіжної ради, на якому було обрано голову, заступника та секретаря. Ними стали:

Шостак Руслан - голова ради
Варава Діана - заступник голови
Кеда Олена - секретар ради

Крім того, новостворена рада до наступного свого засідання отримала "домашнє завдання" - провести опитування молоді нашої громади щодо їх бачення проблем та потреб молоді і шляхів їх вирішення.

Бажаємо успіхів активним дівчатам і хлопцям, які зацікавлені у розвитку та позитивних змінах нашої громади! Вперед!