Програмні РРО: де отримати актуальну інформацію

Дата: 03.11.2020 10:48

Державна податкова служб повідомляє, що станом на 20 жовтня 2020 в контролюючих органах 1,9 тисячі суб’єктів господарювання зареєстрували 42 тисячі програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО), через які передано до фіскального сервера для реєстрації 38,3 мільйонів розрахункових документів (чеків).

У податковій службі констатують, що кількість зареєстрованих ПРРО та чеків зростає з кожним днем.

З метою надання інформаційної підтримки суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та які мають намір використовувати або вже використовують ПРРО, на офіційному вебпорталі ДПС України розміщено банер «Програмні РРО».

Саму актуальну інформацію щодо застосування ПРРО ви можете дізнатися тут. Крім того, багато корисної та актуальної інформації з податкових питань розміщено на ресурсі ЗІР.

Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області