До уваги платників акцизного податку

Дата: 09.11.2020 17:27

Управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про рекламу» від 3 липня 1996 року № 270/96-ВР  рекламодавці алкогольних напоїв та тютюнових виробів зобов'язані у порядку, передбаченому законами України, спрямовувати на виробництво та розповсюдження соціальної реклами щодо шкоди тютюнопаління та зловживання алкоголем не менше 5 відсотків коштів, витрачених ними на розповсюдження реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв у межах України.

Крім того, даним законом передбачено що реклама тютюнових виробів та алкогольних напоїв, а також знаків для товарів та послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються дані вироби та напої, повинна супроводжуватися текстами попередження такого змісту: «Куріння може викликати захворювання на рак», «Надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я». Кожному попередженню має бути відведено не менше 15 відсотків площі (обсягу) всієї реклами.

Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області