Ви хочете оформити паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон? У вас закінчився термін дії паспорта? Ви зараз у місті Борзна? Тоді вам до нас!

Дата: 12.11.2020 09:18

Борзнянський районний сектор УДМС України за адресою: м. Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 114, надає послуги з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон із вівторка по суботу з 09:00 до 13:00.

?Наразі для отримання послуги не потрібно реєструватися в електронній черзі, послугу можна отримати в порядку живої черги.

Спитаєте вартість послуги?

Вона залишилася незмінною:
Паспорт громадянина України :

• паспорт вперше (дітям з 14 років) - безкоштовно
  • до 20 робочих днів – 345 грн;
  • до 10 робочих днів -  471 грн.

Фото без опису при втраті паспорта чи обміну у зв’язку з непридатністю до використання додатково сплачується державне мито - 34 грн.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон :

• до 20 робочих днів - 682 грн;
  • до 7 робочих днів – 1034 грн.

Фото без описусплатити за послугу можна на місці, за нявності банківської картки.
При плануванні візиту до нашого підрозділу не забудьте з собою прихопити маску Фото без опису!
Чекаємо на вас і будьте здорові!

Борзнянський РС УДМС України в Чернігівській області