Борзнянська об'єднана територіальна громада

У Борзні розпочинається підготовка до Новорічних свят

Дата: 08.12.2020 16:12

Сьогодні, 8 грудня, міський голова Лариса Осадчук спільно з в.о. голови райдержадміністрації Тетяною Пирог провели нараду з питання підготовки та проведення заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят за участю керівництва комунального підприємства громади, профільних служб, представників молодіжної ради, підприємців, депутатів та активістів.

Зокрема, було обговорено питання забезпечення святкового оформлення центру міста, проведення робіт з монтажу та встановлення новорічної ялинки на центральній площі.

Лариса Анатоліївна наголосила, що такі зустрічі корисні для громади, адже спільна робота активістів, молоді та підприємців допоможе почути один одного та створити різдвяний настрій для мешканців міста.

Присутні мали можливість висловити свої бачення та побажання, а також внести пропозиції щодо оформлення новорічної красуні.