Фонд профінансував одноразові допомоги для трьох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Дата: 09.12.2020 14:51

Для родини фельдшера з медицини невідкладних станів з Києва, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

Також Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 219 тисяч 700 гривень членам сімей лікаря-отоларинголога з Київщини та сімейної лікарки зі Львівщини, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Загалом ФССУ профінансував надання такої допомоги для двадцяти п’яти родин.

Допомоги перераховані Фондом учора, 07 грудня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Прес-служба виконавчої дирекції