Борзнянська територіальна громада

«НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Дата: 11.12.2020 16:01

Сьогодні, 11 грудня, ДП «Борзнянський лісгосп» на чолі з директором Андрієм Даньком спільно з міським головою Ларисою Осадчук та в.о.голови райдержадміністрації Тетяною Пирог долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку».

Започаткована Державним агентством лісових ресурсів України, акція стартувала 8 грудня. Її мета – допомогти птахам взимку, в найнесприятливіший період року. Для цього держлісгоспи, разом із вихованцями учнівських лісництв виготовили близько однієї тисячі годівничок. Всі вони протягом чотирьох діб будуть розміщені по всій області у парках, скверах, біля шкіл, дитсадків та в інших громадських місцях.

Спеціалісти ДП «Борзнянського лісгоспу» разом з учнями Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської встановили такі годівнички на території шкільного закладу.

Лісівники наголошують, що зима завжди важкий період для пташок, тому закликають не бути байдужими і подбати про пернатих в холодний період року.