Чорнобиль – трагедія, подвиг, застереження

Дата: 14.12.2020 12:08

Чорнобильська трагедія та ліквідація її наслідків залишаються символом боротьби людини із невидимим ворогом.

Ліквідатори показали приклад самопожертви та повної самовіддачі. Усвідомлюючи величезний ризик, без вагань та обдумувань кинутися на порятунок рідної землі та співгромадян – це приклад надзвичайного героїзму та відданості своєму обов’язку. Ця боротьба заслуговує найщиріших слів подяки не тільки українців, а й усієї Європи.

Чорнобиль змінив життя мільйонів, а наслідки Чорнобильської катастрофи будуть з нами ще багато століть. Але хочеться вірити, що людство засвоїло цей урок.

Сьогодні міський голова Лариса Осадчук, в.о.голови районної державної адміністрації Тетяна Пирог, члени Борзнянської районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам, чорнобильці поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх ліквідаторів.