Скликання 2 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 18.12.2020 09:00

Оголошення!

До уваги депутатів міської ради 8 скликання

23 грудня 2020 року о 10:00 годині в в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку (ІІ поверх) буде проводитись 2 сесія міської ради 8 скликання.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Борзнянської міської ради на 2021 рік.

2. Про внесення змін до Статуту КП «Борзна-Комунальник» та затвердження його в новій редакції.

3. Про затвердження місцевих Програм, які фінансуються з бюджету Борзнянської міської територіальної громади, на 2021 рік.

4. Про затвердження бюджету Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік.

5. Про входження у склад засновників дошкільного навчального закладу «Малятко» Ядутинської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області та затвердження Статуту.

6. Про входження у склад засновників закладу дошкільної освіти "Сонечко" Шаповалівської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області та затвердження Статуту.

7. Про входження у склад засновників Шаповалівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів Борзнянської районної ради Чернігівської області та затвердження Статуту.

8. Про входження у склад засновників Ядутинської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів Борзнянської районної ради Чернігівської області та затвердження Статуту.

9.Про входження у склад засновників Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» сектору освіти Борзнянської районної державної адміністрації та затвердження Статуту.

10. Про входження Борзнянської міської ради Чернігівської області в склад  засновників КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердження Статуту.

11. Про затвердження Положень про відділи апарату Борзнянської міської ради.

12. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії сьомого скликання від 19.04.2018 № 7-XXІ/7 та затвердження Положення та Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» у новій редакції.

13. Про внесення змін до додатку до рішення Борзнянської міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Борзнянської міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради» від 02.12.2020 № 7-1/8.

14. Про затвердження адміністративної комісії.

15. Земельні питання.

16. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.

Лариса ОСАДЧУК