Вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця

Дата: 19.12.2020 08:00

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Любі діти! Тільки ви можете бачити все навколо себе таким прекрасним, відчувати його чесно і щиро. Шкода, що ми, дорослі, розучилися це робити. Щирі серця, чисті й теплі душі, віра у добро й казку наших маленьких українців та україночок – рятує наш дорослий світ.

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу та людей.

У цей світлий казковий день бажаємо всім миру, сердечного тепла та злагоди, як навколо себе, так і у власній душі.

Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами та благословить на добрі справи!