Працівники енергетичної галузі приймали вітання з професійним святом

Дата: 22.12.2020 17:55

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Сьогодні міський голова Лариса Осадчук привітала енергетиків Борзнянської ОТГ з професійним святом. «У сучасному світі важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, зв’язку та комфорт в оселях наших громадян. Ваша професія часто несе особливо небезпеку, вимагає пильності, великих знань та професійних навичок» - зазначила Лариса Анатоліївна.

Вона побажала працівникам енергетичної сфери міцного здоров’я, успіху, втілення світлих та теплих надій.

Грамотами Борзнянської міської ради Чернігівської області за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята Дня енергетика нагороджено:

Олександра Голубінського – електромонтера оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно – диспетчерської групи Борзнянської енергозбутової дільниці;

Сергія Філенка – електромонтера  з експлуатації електролічильників 4 гр. групи експлуатації приладів обліку Борзнянської енергозбутової дільниці;

Віталія Кішмана – старшого інспектора Борзнянської енергозбутової дільниці.