Відбулася позачергова сесія Борзнянської міської ради

Дата: 24.12.2020 17:54

Сьогодні, 24 грудня, була проведена 3 позачергова сесія Борзнянської міської ради, під час якої було розглянуто та затверджено питання про входження Борзнянської міської ради Чернігівської області в склад засновників КНП «Борзнянська центральна районна лікарня» Борзнянської районної ради Чернігівської області та внесення змін до статуту.

Також депутати схвалили рішення про перейменування КНП «Борзнянська центральна районна лікарня» Борзнянської районної ради Чернігівської області в КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради Чернігівської області та затвердили статут в новій редакції.

Під час сесія майно КНП «Борзнянська центральна районна лікарня» було прийнято в комунальну власність Борзнянської міської ради.