Вітання до Нового року

Дата: 31.12.2020 08:02

Шановна громадо!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
Традиційно напередодні нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо прожитий рік. 2020-й був неоднозначним, сповненим різнопланових подій та викликів.
Попри всі труднощі у минулому році були й здобутки та перемоги. Всі ми разом гідно прожили кожну його мить.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на мирне майбутнє.
Нехай же святкова Віфлеємська зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради нашого рідного краю, заради всієї України!
Щиро бажаємо, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло теплом, добротою і любов’ю. Нехай принесе з собою здоров’я і щастя, здійснення світлих мрій та сподівань. Успіхів вам у всіх добрих починаннях.

Лариса ОСАДЧУК, міський голова