З 1 січня 2021 року діють нові рахунки для сплати коштів єдиного внеску

Дата: 06.01.2021 14:39

З 01.01.2021 року вступили в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати єдиного внеску.
Реквізити рахунків, відкритих за субрахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» відповідно до вимог стандарту ІВАN можна переглянути на сайті Головного управління ДПС у Чернігівській області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/, або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.
Будьте уважні при заповненні відповідних реквізитів в платіжних дорученнях, зокрема, при заповненні поля призначення платежу.
Адже це впливає на своєчасність та повноту зарахування сплачених сум на інтегровані картки платників та дозволяє уникнути неправомірного боргу та штрафних санкцій.
Нагадуємо! З 01 січня 2021 року мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1320 грн: 6000 (розмір мін. зарплати) х 22 відс. = 1320 грн.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області