Відбулася зустріч міського голови із Малозагорівською громадою

Дата: 12.01.2021 17:20

Сьогодні, 12 січня, міський голова Лариса Осадчук спільно зі старостою Малозагорівського старостинського округу Миколою Пшеничним та директором ТОВ «Українська вольниця» Миколою Федотенком провели зустріч із мешканцями села.
Під час зустрічі присутні обговорили  актуальні та хвилюючі питання, зокрема, проблеми благоустрою та життєдіяльності села. Міський голова мала змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути їхні хвилювання та турботи. На зустрічі обговорили та знайшли рішення для ряду конфліктних питань.
Зі свого боку Микола Федотенко підкреслив, що ТОВ «Українська вольниця» завжди бере активну участь у житті села і сказав, що і надалі товариство буде сприяти забезпеченню добробуту та благоустрою селян.