Борзнянська територіальна громада

Страйк проти підвищення тарифів

Дата: 15.01.2021 16:19

Жителі Борзнянської ОТГ прийшли під стіни міської ради, щоб висловити своє ставлення до підвищення тарифів на газ та електроенергію, адже в період пандемії та в умовах локдауну люди ледь зводять кінці з кінцями і платежі за комунальні послуги приводять до відчаю.
Громадяни спільно із міським головою Ларисою Осадчук та депутатами міської ради написали звернення до уряду України з вимогою переглянути надзвичайно високі тарифи на опалення та електроенергію. Люди хочуть, щоб влада їх почула та прийняла необхідні міри для зниження тарифів не з лютого, як обіцяв уряд, а з 1 січня, адже саме зараз у період значного похолодання опалення буде максимальним, а платіжки за опалення помітно вдарять по кишеням громадян.