"Христос хрещається – в ріці Йордані"

Дата: 19.01.2021 08:45

Сьогодні весь православний світ відзначає велике християнське свято Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це величезна сторінка історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення.
Це свято завжди було і залишається для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра та сподівань на краще майбутнє.
Нехай це свято принесе в наші душі світло добра, затишку та тепла.
У цей світлий благословенний день бажаємо миру у ваших родинах, любові до ближнього, взаєморозуміння. Нехай священна вода Йордану оберігає вас від бід та тривог.

Лариса ОСАДЧУК, міський голова