Відбулося чергове засідання виконкому

Дата: 19.01.2021 13:15

Сьогодні, 19 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради, яке пройшло під керівництвом міського голови Лариси Осадчук.
У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Було розглянуто 11 питань, зокрема, члени комітету розглянули питання про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів та встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)  та тарифу на послугу з постачання гарячої води.
Після засідання виконавчого комітету Лариса Осадчук провела робочу зустріч зі старостами Борзнянської ОТГ, де обговорили ряд важливих питань.