Про скликання 5 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради

18 січня 2021 року

Про скликання 5 сесії 8 скликання
Борзнянської міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 5 сесію 8 скликання Борзнянської міської ради 29 січня 2021 року о 10:00 годині в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку (ІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення п’ятої сесії сьомого скликання міської ради «Про міський бюджет на 2020 рік» (код бюджету 25540000000) від 20 грудня 2019 року № 6-5/7 зі змінами і доповненнями.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25540000000)» від 23 грудня 2020 року № 4-2/8.

3. Про затвердження Положення про фінансовий відділ Борзнянської міської ради у новій редакції.

4. Про затвердження на посаду заступника Борзнянського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Про затвердження розміру статутного капіталу, внесення змін до Статуту ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» та затвердження його в новій редакції.

6. Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у новій редакції.

7. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Борзнянської міської ради.

8. Про внесення змін до рішення позачергової восьмої сесії сьомого скликання Борзнянської міської ради від 14 травня 2020 року № 12-8/7.

9. Про безоплатну передачу комунального майна Борзнянської міської ради Чернігівської області.

10. Земельні питання.

11. Про надання в оренду нежилих приміщень.

12. Про внесення змін в Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади міста Борзна.

13. Про надання матеріальної допомоги.

14. ІНШІ.

Лариса ОСАДЧУК