Борзнянська територіальна громада

Відбулася нарада керівників закладів освіти

Дата: 21.01.2021 16:43

Міський голова Лариса Осадчук провела нараду із керівниками закладів освіти Борзнянської об’єднаної територіальної громади. У зв’язку з приєднанням Шаповалівської та Ядутинської сільських рад до Борзнянської ОТГ кількість учнів збільшилася, питань теж багато, тому дуже важливо визначити стратегію та пріоритетні напрямки подальшої роботи місцевої влади.
На сьогодні міською радою вживаються всі необхідні заходи щодо оптимізації та правильної організації роботи навчальних закладів. Лариса Анатоліївна наголосила, що керівництво громади зацікавлене в забезпеченні та всебічній підтримці належного функціонування освітянської галузі, яка є найчисельнішою в Борзнянській ОТГ.
Під час зустрічі обговорили ряд питань, серед яких рішення побутових проблем освітніх закладів, забезпечення належних умов навчального процесу, забезпечення інклюзивної освіти та створення сучасного безпечного освітнього середовища.