Вітання з Днем соборності України

Дата: 22.01.2021 09:56

Дорогі земляки!

22 січня 1919 року було написано нову визначну сторінку історії нашої держави. У цей день дві частини українського народу, які були насильно роз’єднані та жили в складі двох імперій, підтвердили своє прагнення разом будувати єдину вільну Україну. Усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути.

День соборності України має глибоке історичне коріння, опирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну та соборну державу. Ми маємо чітко усвідомлювати, що лише у єдності наших душ та дій ми зможемо досягти величної мети – побудови процвітаючої, вільної та демократичної України, якою будуть пишатися наші нащадки.

З нагоди цього величного свята бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, миру та злагоди у ваших родинах.

В єдності – наша сила! Хай береже нас Господь!

Лариса ОСАДЧУК, міський голова