Відбулося засідання бюджетної комісії міської ради

Дата: 27.01.2021 16:22

У ході підготовки до пленарного засідання 5 сесії VIII скликання Борзнянської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту. Вела засідання голова постійної комісії Валентина Книга. Присутніми були члени комісії: Сергій Косенко, Олександр Пирог, Віра Проскура, Ігор Леусов, Павло Бражник та Ірина Івахно.

На засіданні також була присутня міський голова Лариса Осадчук. У ході комісії депутати опрацювали 9 питань, зокрема, розглянули заяви про надання клопотання на довгостроковий пільговий кредит по Програмі «Власний дім», надання в оренду нежитлових приміщень та ряд інших питань, що відносяться до бюджетної сфери роботи Борзнянської ОТГ.

Всі проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради, що відбудеться 29 січня.