Борзнянська територіальна громада

Рятувальники Борзнянщини проводять профілактично-роз'яснювальні заходи з метою запобігання пожеж у житловому секторі

Дата: 03.02.2021 13:29

Рятувальники Борзнянщини щотижнево здійснюють профілактично-роз’яснювальні рейди. Головна їх мета - запобігання пожежам у житловому секторі.

В ході інформаційно-роз'яснювальних бесід з громадянами рятувальники доводять вимоги пожежної безпеки у побуті. Крім того, вогнеборці наводять численні приклади та наслідки пожеж, причинами яких послужила людська необережність у поводженні з вогнем та побутовим обладнанням, а також особлива увага приділяється нагрівальним печам, які на час різкого похолодання стали переважною причиною пожеж в житловому секторі. Фахівці ДСНС також звертають увагу батьків на недопустимості залишення дітей без відповідного нагляду та навчання їх правилам безпечної поведінки.

Під час проведення профілактично-роз’яснювальних рейдів громадянам надаються профілактичні листівки з питань безпечної поведінки у побуті.

Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі.

Ігор ЯНКОВЕНКО, провідний інспектор Борзнянського
РС У ДСНС України у Чернігівській області