Відбулося засідання виконкому

Дата: 10.02.2021 15:20

Під головуванням міського голови Лариси Осадчук сьогодні, 10 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Під час засідання розглянули ряд актуальних питань, зокрема, питання про утворення комісії з обстеження зелених насаджень на території Борзнянської громади, про взяття на квартирний облік, про надання матеріальної допомоги. На засіданні комітету було розглянуто питання про затвердження документації робочого проєкту «Капітального ремонту стадіону «Колос» по вул. Богдана Хмельницького, 3А в м. Борзна Чернігівської області з виділенням черговості: І черга – ремонт місць для глядачів, ІІ черга – відновлення покриття футбольного поля, ІІІ черга – ремонт покриття бігових доріжок.

Після засідання виконавчого комітету Лариса Осадчук зустрілася зі старостами Борзнянської громади для обговорення питань благоустрою та життєдіяльності старостинських округів.