Асоціації міст України інформує

Дата: 10.02.2021 15:34

Шановні колеги!

Учора, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України.

Підписавши Меморандум, сторони домовилися, що:

- тариф на тепло та гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону не зростатиме;

- комунальні підприємства отримують природний газ в обсягах, що забезпечить стале проходження опалювального сезону;

- збитки комунальних підприємств, отримані від державного регулювання тарифів, будуть компенсовані до 1 жовтня 2021 року. Мінрегіон, Міненерго, НАК, АМУ спільно визначать фінансові джерела для цієї компенсації і розроблять відповідні законодавчі інструменти.

Детальніше про меморандум та про підписантів на сайті Асоціації міст України:

pdgUlveMo_Gy1dSKs
> https://cutt.ly/KkTb98F

Ми півтори місяці працювали над ним та проводили узгодження з органами влади. Підписання Меморандуму – це перший крок у налагодженні дієвого діалогу між центральною владою та місцевим самоврядуванням з питань централізованого теплопостачання.

З повагою,

Аналітик Асоціації міст України