Борзнянська територіальна громада

Визначено переможців заходу «Тобі дарую валентинку»

Дата: 14.02.2021 21:28

Сьогодні, у День закоханих, у прямому ефірі Радіо Борзна з допомогою лототрону було визначено переможців заходу «Тобі дарую валентинку».

Нагадаємо, що до участі запрошувалися незаміжні жінка та неодружені чоловіки віком від 18 років, а також сімейні пари, які проживають на території Борзнянської громади. Кожен з учасників отримав порядкові номери, які роздавали члени Молодіжної ради у приміщенні магазину «Фора».

У День закоханих було обрано щасливих переможців, які провели романтичний вечір у кав’ярні «Монако», де на них чекала смачна кава та романтична атмосфера.

Цей чудовий захід відбувся завдяки ініціативності та активній участі Оксани Кройтору, представника Молодіжної ради, та активній роботі відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.