Борзнянська територіальна громада

Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 12:03

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не може викреслити героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Воїни-інтернаціоналісти завжди були і є прикладом мужності та відваги. Вони знають справжню ціну війни та миру, адже назавжди закарбується у пам’яті той важкий шлях на чужині, безжалісний погляд смерті, біль від втрати друзів. Війна назавжди залишає рану у серці.

Напередодні 32-ї річниці вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав міський голова Лариса Осадчук спільно з головою Борзнянського районного відділення Української спілки Ветеранів Афганістану Михайлом Устименком поклали квіти до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів.

Дорогі ветерани афганської війни,висловлюємо вам щиру подяку за відвагу, доблесть,вірність присязі, честь та гідність.