Міський голова відвідала профспілкову конференцію ДП «Борзнянське лісове господарство»

Дата: 17.02.2021 17:37

Щороку протягом лютого у трудових колективах держлісгоспів області відбуваються профспілкові звітні конференції з підведення підсумків виконання умов колективних договорів та роботи первинних профспілок. Проте згідно зі Статутом профспілки працівників лісового господарства України раз на п’ять років обираються нові виборні органи, які разом з адміністраціями лісгоспів контролюватимуть виконання норм колективних договорів.

Сьогодні, 17 лютого, на звітно-виборній конференції ДП «Борзнянське лісове господарство» були присутні міський голова Лариса Осадчук, начальник Чернігівського ОУЛМГ Сергій Аніщенко та голова облкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства Наталія Кудласевич. Під час зустрічі підвели підсумки виконання колективного договору за 2020 рік та визначили реальні перспективи виробництва на 2021 рік.