Вшанували пам’ять Героя

Дата: 18.02.2021 11:35

18 лютого 2021 року виповнюється шість років відтоді, як загинув наш земляк, сержант, командир відділення 2-ї мотопіхотної роти військової частини – Олег Куслій.

Ціною свого життя він захищав наш спокій та мир на рідній землі. Олег назавжди залишиться в пам’яті земляків, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та любові до України.

Ми схиляємо голови у вдячності перед нашими героями, перед тими, хто тримав мирне небо над нашими містами, даючи нам можливість вчитися, працювати, розвиватися і просто жити.

Міський голова Лариса Осадчук спільно з головою громадської організації учасників АТО Сергієм Локтем, заступниками військового комісара Борзнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Русаком, Олегом Тутіком та ветеранами АТО вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки та на могилу Олега Куслія.