В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 08:00

Зима 2013-2014 років стала переломним моментом для нашого народу, новою сторінкою нашої історії. Під час цих трагічних і водночас величних подій українці знову стали єдині, нас знову побачили, як націю, а Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи та боротьби за Гідність, відстоювання найважливіших особистісних цінностей українців.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги та самовідданості.

Ми, українці, маємо пам’ятати ту криваву ціну, яку заплатив Майдан за втілення головної мрії нашого народу – побудова вільної та процвітаючої України!

Нехай весь світ знає, ми – не раби, і ніколи ними не будемо!