Отримали новий пожежний автомобіль

Дата: 22.02.2021 16:43

Рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частина 4 Державного пожежно-рятувального загону отримали від Управління ДСНС України в Чернігівській області новий сучасний пожежний автомобіль АЦ-4-60 (530927)-515 М. Автомобіль отриманий з підприємства-виробника сучасної української пожежно-рятувальної техніки – промислової компанії «Пожмашина», призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Серед характеристик даного автомобіля слід звернути увагу на збільшення об’єму води (до 4 тон), у кабіні автоцистерни встановлено нове сидіння комбіноване СК2 для дихальних апаратів. Техніка оснащена сучасним обладнанням, а саме: бензопила, бензоріз, електрогенератор, освітлювальна мачта, повітряний компресор, апарати захисту органів дихання та зору.

Для Борзнянської територіальної громади оновлена та удосконалена відповідно до вимог сьогодення техніка сприятиме підвищенню ефективності виконання завдань за призначенням.