Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 10.03.2021 17:22

Сьогодні, 10 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борзнянської міської ради.

У ході засідання обговорили ряд важливих питань, зокрема, виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території громади та вжиття невідкладних заходів, необхідних для виконання на потерпілих внаслідок повені територіях та заходів з профілактики інфекційних захворювань.

Присутні обговорили готовність КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради до можливих ускладнення епідеміологічної ситуації в громаді та здійснення контролю за виконанням обмежень у громадських місцях особливо у вечірній та нічний час та у вихідні дні на час дії карантину.

Також члени комісії обговорили та затвердили ряд заходів щодо допомоги потерпілим у разі настання повені, профілактики інфекційних захворювань та організацію безперебійної роботи служб електро-, тепло- та газопостачання на території громади.