Відбулося засідання регламентної комісії

Дата: 12.03.2021 15:01

Сьогодні, 12 березня, відбулося засідання постійної комісії з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та запобігання корупції Борзнянської міської ради.

На порядку денному було ряд актуальних питань, зокрема, внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Борзнянської міської ради, затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Борзнянської міської ради, заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Борзнянської територіальної громади та розгляд депутатського звернення щодо заборони реалізації та використання штучних квітів, інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику.

Всі проєкти рішень були обговорені та винесені на розгляд чергової сесії Борзнянської міської ради.