Обережно на водоймах!

Дата: 15.03.2021 12:07

Попри численні заклики рятувальників, навіть в умовах небезпечних перепадів температурних показників, громадяни продовжують відвідувати водойми і наражати своє життя на небезпеку. Про наслідки такого ставлення до власної безпеки свідчить красномовна статистика: вже більше сотні людських життів забрала вода з початку 2021 року.

Для того, щоб попередити численні випадки загибелі на водоймах, рятувальники постійно проводять профілактичну роботу. Озброївшись корисними знаннями та тематичними пам’ятками, у складі рейдових груп вони, зокрема, патрулюють популярні серед рибалок місця відпочинку. Там вони спілкуються із громадянами, закликають їх не розмінювати життя на кілька свіжовиловлених рибин та нагадують про способи порятунку у разі потрапляння у воду.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає вас утриматися від прогулянок по тонкій кризі у період коливання температур та зважати на гідрологічну ситуацію на водоймах країни!

Особливо уважно слідкуйте за дозвіллям дітей і не дозволяйте їм відвідувати ставки та річки!

Провідний інспектор Борзнянського РС У ДСНС України у Чернігівській області

Ігор ЯНКОВЕНКО